Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí studenti,

v zimním semestru akademického roku 2009/10 budete se mnou moci konzultovat vždy v PONDĚLÍ v čase 14.30 hod - 15.30 hod. S nešťastníky, kteří mají v této době neodkladnou (tj. jakoukoli) výuku, se v nutných případech domluvím individuálně.

Do nového akademického roku vám přeji zajímavé studium a mnoho profesionálních úspěchů!      HV

P.S. Mým diplomantům...

Společná konzultace, na níž proběhne krátká, avšak přesvědčivá prezentace vaší (post)prázninové práce, se uskuteční ve výše uvedených hodinách v pondělí 5.10. 2009. Jsem si vědoma, že humánní postup by představovala předcházející dohoda s vámi všemi, avšak pro vyhlášení jiného termínu nemám bohužel žádný manévrovací prostor.

Předcházející týden přicházíme o pondělí v důsledku státního svátku (28.9), následující dva týdny přijdeme o oba pondělky v důsledku týdenních soustředění v Nečtinech - I. ročník magisterského (12.10) i bakalářského (19.10) studia. Z tohoto krátkého shrnutí vyplývá, že konzultace BP a DP dne 5.10. je neodvolatelná. Hrozícímu citelnému tlaku, který bych byla nucena vyvinout v případě vaší neúčasti, můžete předejít včasným mailem - pokud ovšem najdete argumenty přijatelné pro obě strany... Na vás a na výsledky vaší práce se těší HV.