Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milí studenti!

(Ne)šťasnou shodou okolností proběhne výuka ve čtvrtek 5. 11. 2009 v předmětu OD18 ve změněném režimu, tj. s jiným vyučujícím. PhDr. M. Breitfelder, Ph.D. pobývá celý den služebně mimo Plzeň, avšak jeho rozhodnutím je zároveň neodvolávat výuku v tomto předmětu. S návrhem na vedení semináře a přednášky se obrátil na mne. Kdyby nic jiného, tak prostá kolegialita mi velí vyhovět jeho pedagogicky pochopitelnému návrhu.

Info o plánovaném obsahu P/S 5. 11. 2009:

- SSSR ve 20. a 30. letech, film z edice DIKTÁTOŘI, V.I.Lenin (50 minut)

- komentář k filmu, doplnění

Milí studenti, mým návrhem pro výuku tento den je posunutí v rozvrhovaném čase. Kontrolou vašich dílčích rozvrhů jsem dospěla k závěru, že (s výjimkou jediného studenta) končíte s předchozím vyučováním v 15. 35 hod. OD18 proto pro zájemce začne již v 15. 45., a to v místnosti 205.

Zcela čestně formulovaný závěr mého sdělení by měl vhodně naznačit skutečnost, že vaše očekávání profesionální náplně semináře z moderních dějin bude pravděpodobně přímo úměrné "vzdálenosti" mého primárního oboru (dějin pravěku) od období 20. století (našeho letopočtu).  Přesto se na setkání s vámi těší Helena Východská.